návštěvní kniha

Datum: 11.05.2010

Vložil: babička

Titulek: Besídka pro maminky

Besídka pro maminky byla moc pěkná.Já jsem si moc pochutnala na mňam jednohubkách. Škoda, že už nejsem maminka a nedostala jsem kytičku a dáreček jako maminky.Největší radost mně ale udělaly Vaše básničky.

Odpovědět

—————

Datum: 11.04.2010

Vložil: Jane

Titulek: :-)

I'm enjoying your site!

Odpovědět

—————

Datum: 28.02.2010

Vložil: Dana

Titulek: stránky první třídy

Moc pěkné stránky!!!Máte šikovné žáčky..

Odpovědět

—————

Datum: 24.11.2009

Vložil: Jitka Honzů

Titulek: Díky za Vaší práci a lásku k dětem

Vážená paní učitelko, mám ve Vaší třídě vnučku Magdalenku a její maminka mi přeposlala Vaše stránky na internetu. Mám velkou radost z toho, že vnučka měla takové štěstí na paní učitelku v první třídě, jste úžasná a takových učitelek v dnešní uspěchané době moc není. Moc Vám děkuji za Vaší lásku a dobře odvedenou práci, přeji hodně dalších úspěchů a hodně zdraví. Jitka Honzů

Odpovědět

—————

Datum: 24.11.2009

Vložil: Jiřina

Titulek: Re: Díky za Vaší práci a lásku k dětem

Milá paní Honzů, moc Vám děkuji za krásný příspěvěk. Přiznám se,že se mi to moc hezky čte a těší mě Váš zájem o naše stránky. Moje práce mě moc baví a Vaše děti(vnoučata) si to všechno, co dělám, zaslouží. Jsou moc prima.Vám přeji také hodně zdraví a užijte si krásný předvánoční čas v klidu a pohodě. Vaše J.F.

Odpovědět

—————

Datum: 10.11.2009

Vložil: Jarka

Titulek: úžasná pomoc

Dobrý den.
Moc děkuji za krásné stránky, které nám umožňují prožívat dny s naším školáčkem. Díky Vaším stránkám víme nejen o úkolech (jinak bychom měli asi jen polovinu úkolů), ale máme tak vlastně šanci (z fotek z vyučování, projektových dnů a ze shrnutí, co probíráte) zažít den s naším prvňáčkem.
Je úžasné, že i v době závěrečných zkoušek máte sílu i čas rozšiřovat a doplňovat informace na web. V pondělí přeji klidné nervy, zbytek určitě zvládnete.
Za sebe musím napsat, že je to pro mě veliká pomoc. Moc díky, že nám tímto zjednodušujete život, protože i na nás rodiče je toho hodně (pořád myslím na to, jak jste říkala, že to chce trpělivost a pevné nervy). Je to skutečně tak.... Je ale super, jaké dělá náš prvňáček pokroky a kolik se už toho stačili děti naučit.
Ještě jednou děkuji. Jarka

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2009

Vložil: Jiřina

Titulek: Re: úžasná pomoc

Děkuji Vám. Přiznám se, že právě pro tu informovanost rodičů to dělám. Vím,že začátky 1.třídy nejsou opravdu snadné a chci Vás tak trošku touto cestou přenést k nám do třídy.Chci,abyste věděli, jak se tu děti cítí a zda je to ve škole baví. Často se stává, že končí 4 hodina a děti tomu nevěří,že to tak rychle uteklo. Najdou se i takoví,kterým se nechce domů. Vaše děti jsou moc šikovné a snaží se a mě to s nimi baví.
Snažím se přidávat na stránky i různé odkazy pro děti,které jim pomůžou ve výuce..a moc se těším,až si toto všechno (snad již brzy )sami přečtou.
Tvořit stránky je pro mě letos něco nového a jde to samo:o)..Vidím,jak denně přibývá lidiček, kteří naše stránky čtou a to mě opravdu těší.
Prostě věřím,že to má smysl...a proto to ráda pro Vás dělám..

Odpovědět

—————

Datum: 08.11.2009

Vložil: Hana

Titulek: stranky jsou uzasny

obdivuji vasi schopnost svymi strankami pomahat rodicum v dobe, kdy z jejich malych deti se stavaji zacci, a 1. trida je velmi narocna a to nejen pro deti, ale i pro rodice. Jste uzasna, preji hodne sily a pece o svou tridu plnou nadhernych deticek a tesim se na dalsi novinky.

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2009

Vložil: Jiřina

Titulek: Re: stranky jsou uzasny

Moc Vám děkuji.Moji žáčci jsou skvělí a tak si to zaslouží. Jen musím říct, že toto vše, co tu dělám, je i zásluhou mého manžela, který má se mnou velkou trpělivost:o).Naštěstí ví, jak moc mě práce baví a podporuje mě.Takže má vlastně velkou zásluhu na mých stránkách ON:o).

Odpovědět

—————

Datum: 07.11.2009

Vložil: Eliška

Titulek: podekování

Jsou to pěkné stránky.!.!.! xD

Odpovědět

—————